Kariéra

V naší advokátní kanceláři věříme, že za našimi úspěchy stojí v první řadě lidé, kteří pro nás pracují. Ke všem našim zaměstnancům a spolupracujícím advokátům proto přistupujeme s důvěrou a respektem a ceníme si jejich pracovitosti a odhodlání. Současně si zakládáme na přátelském a vstřícném pracovním prostředí, ve kterém mnohou naši lidé rozvíjet svůj talent a své schopnosti. Chcete-li se k nám přidat, bude nám potěšením se s Vámi seznámit. Aktuálně obsazujeme následující pozice:

Právní asistent

Pro náš tým hledáme studenta 2. až 4. ročníku právnické fakulty, který by chtěl vyzkoušet práci v advokátní kanceláři a rozšířit si své profesní obzory a dovednosti. Nabízíme možnost získat cenné zkušenosti v rámci úzké spolupráce s advokáty na zajímavých právních kauzách.

Pozice právního asistenta v naší advokátní kanceláři je zaměřena zejména na praxi občanského, obchodního a pracovního práva včetně agendy individuálního a hromadného vymáhání pohledávek. Pracovní náplní jsou zpravidla rešerše a výpomoc při přípravě jednodušších právních dokumentů, podání a smluv, jakož i výpomoc při souvisejících administrativních činnostech a celkové zapojení do chodu kanceláře.

Finanční ohodnocení je závislé na počtu odpracovaných hodin a pracovní doba je flexibilní s ohledem na studijní povinnosti.

Požadavky:

  • absolvování alespoň 1. ročníku právnické fakulty v ČR
  • znalost práce s počítačem a orientace v běžných aplikacích
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu a zájem o práci v advokátní kanceláři
  • možnost docházet do kanceláře 2 až 3 dny v týdnu
  • znalost anglického jazyka, případně dalších cizích jazyků

Vaše životopisy prosím zasílejte na recepce@belinapartners.cz